Moorkens Antwerpen, Filiaal Berchem – Tot Uw Dienst

Snelle en efficiente service, met een persoonlijke benadering.

Bij Moorkens Antwerpen wordt net zoals bij Hyundai veel aandacht besteed aan service. Grote en comfortabele parking voor uw gemak is gelegen achter de garage (naast de werkplaats).
Moorkens Antwerpen Tot Uw Dienst Moorkens Antwerpen Snelle en efficiente service



Verkoop : Wesley Apers  
(wesley.apers@moorkensantwerpen.be)
Magazijn : Glenn De Mondt 
(glenn.de.mondt@moorkensantwerpen.be)
Boekhouding : Maarten Jacobs
(maarten.jacobs@moorkensantwerpen.be)
Receptiewerkplaats
: Eddy Schaessens
(eddy.schaessens@moorkensantwerpen.be)
Verkoopsadministratie  : Rosa de Sa Ferreira
(rosa.de.sa.ferreira@moorkensantwerpen.be)
Leen Smets
(leen.smets@moorkens.hyundai.be)  

Testrit

Aarzel niet meer en ondervindt zelf hoe simpel het is om uw onderhoud bij Moorkens Antwerpen te plannen.

View More >>

Onderhoud

Aarzel niet meer en ondervindt zelf hoe simpel het is om uw onderhoud bij Moorkens Antwerpen te plannen.

View More >>

Nieuwsbrief Abonneren



Berchem

Grote Steenweg 571,
2600 BERCHEM.
03/449.71.80

Brasschaat

Kapelsesteenweg 76,
2930 BRASSCHAAT.
03/641.91.40

Deurne

Bisschoppenhoflaan
515, 2100 DEURNE.
03/360.50.81

Mechelen

Antwerpsesteenweg 273,
2800 MECHELEN.
015/280.190

Moorkens Antwerpen

  • Berchem: Grote Steenweg 571, 2600 BERCHEM. 03/449.71.80
  • Brasschaat: Kapelsesteenweg 76, 2930 BRASSCHAAT. 03/641.91.40
  • Deurne: Bisschoppenhoflaan 515, 2100 DEURNE. 03/360.50.81

Moorkens Mechelen

  • Antwerpsesteenweg 273, 2800 MECHELEN. 015/280.190
Moorkens Antwerpen is uw dealer voor Hyundai en Isuzu in Antwerpen, Kontich, Brasschaat en Deurne. Komt U van Lier, Boechout, Kontich, Mortsel, Edegem, Wilrijk, Hoboken, Kiel, Borgerhout, Aartselaar, Lint, Waarloos, Hove, Vremde, Ekeren, Kapellen, Hoevenen, Zandvliet, Berendrecht, Stabroek, Brasschaat, Schoten, Merksem, Kalmthout, Essen, Nieuwmoer of zelfs buiten Antwerpen, het Moorkens Antwerpen team verwelkomt U met plezier.

copyright 2012 moorkensantwerpen.be. All Rights Reserved. Internet Marketing by WSI