logo Moorkens Antwerpen
Berchem: Grote Steenweg 571, 2600 BERCHEM. 03/449.71.80
Kontich: Koningin Astridlaan 109/1, 2550 KONTICH. 03/457.35.35
Brasschaat: Kapelsesteenweg 76, 2930 BRASSCHAAT. 03/641.91.40
Deurne: Bisschoppenhoflaan 515, 2100 DEURNE. 03/360.50.81
Moorkens Mechelen
Antwerpsesteenweg 273, 2800 MECHELEN. 015/280.190

Moorkens Antwerpen, Filiaal Berchem – Tot Uw Dienst

Snelle en efficiente service, met een persoonlijke benadering.

Bij Moorkens Antwerpen wordt net zoals bij Hyundai
veel aandacht besteed aan service.
Grote en comfortabele parking voor uw gemak is gelegen achter de garage (naast de werkplaats).
Moorkens Antwerpen Tot Uw Dienst Moorkens Antwerpen Snelle en efficiente service
Medewerkers: Verantwoordelijke:
  Verkoop : Wesley Apers  
(wesley.apers@moorkensantwerpen.be)
  Magazijn : Glenn De Mondt 
(glenn.de.mondt@moorkensantwerpen.be)
  Boekhouding : Maarten Jacobs
(maarten.jacobs@moorkensantwerpen.be)
  Receptiewerkplaats
: Eddy Schaessens
(eddy.schaessens@moorkensantwerpen.be)
  Verkoopsadministratie 
:

Rosa de Sa Ferreira
(rosa.de.sa.ferreira@moorkensantwerpen.be)
Leen Smets
(leen.smets@moorkens.hyundai.be)  
 


Nico Geyskens, Moorkens Antwerpen- BERCHEM
Nico Geyskens
nico.geyskens@moorkensantwerpen.be
 
Moorkens Antwerpen is uw dealer voor Hyundai en Isuzu in Antwerpen, Kontich, Brasschaat en Deurne. Komt U van Lier, Boechout, Kontich, Mortsel, Edegem, Wilrijk, Hoboken, Kiel, Borgerhout, Aartselaar, Lint, Waarloos, Hove, Vremde, Ekeren, Kapellen, Hoevenen, Zandvliet, Berendrecht, Stabroek, Brasschaat, Schoten, Merksem, Kalmthout, Essen, Nieuwmoer of zelfs buiten Antwerpen, het Moorkens Antwerpen team verwelkomt U met plezier.

Wie zijn wij | Nieuwe WagensTweedehands | Onderhoud | Acties | Toebehoren | Contacteer Ons | Site map
copyright 2012 moorkensantwerpen.be. All Rights Reserved. Internet Marketing by WSI